Liza në botën e çudinave – Luis Karoll

“Mustafa Bakija”, Prishtinë 1953

Përkthyen nga anglishtja: Beqir Çela dhe Hysen Çela

Faqe 118

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.